O firmě

Společnost Ecoplanet s.r.o. se sídlem v Bílině byla založena v České republice v roce 2005 a navazuje na zkušenosti firmy LUCERNA s.r.o., jejíž existence se datuje už do roku 1994. Z původně regionálního dovozce svítidel, světelných zdrojů a elektromateriálu se Ecoplanet rozrostla do jedné z největších společností v oboru v České republice a na Slovensku, o čemž svědčí i každoroční nárůst v obratu.

V současné době se Ecoplanet zabývá především dovozem a distribucí svítidel, elektromateriálu a zabezpečovacích systémů pro domácí ale i industriální využití. V sortimentu pod vlastní značkou Ecolite a Crown tak nabízíme širokou škálu konvenčních i LED světelných zdrojů, zářivkových těles, technických svítidel, reflektorů a elektromateriálu. Doplňkový sortiment tvoří kamerové systémy, alarmy, ale i automobilové příslušenství a produkty z oblasti IT.

S naším zbožím se můžete setkat ve velkoobchodních prodejnách, v některých významných e-shopech nebo v maloobchodních řetězcích jako jsou Baumax, OBI, Hornbach, Globus nebo Makro (Metro Stores).

Sortiment je expedován přímo ze skladovacího areálu v Hrobčicích, který je při celkové ploše 3000 m2 a bezmála 2000 paletových míst schopen logisticky uspokojit své odběratele. Ve stejném areálu jsme nákupem diagnostických zařízení vybudovali testovací laboratoř, která před uvedením do prodeje pečlivě prověřuje fotometrii a bezpečnost každého produktu, a to jak ve fázi prototypů, tak i u jednotlivých dodávek.

Středem naší podnikové filozofie je dlouhodobá spolupráce se zákazníky a partnery při nepřetržitém zvyšování kvality produktů a všech obslužných procesů.

https://www.traditionrolex.com/42