Aktuálně

SVĚTELNÁ LABORATOŘ

Od září 2019 disponuje světelná laboratoř Ecoplanet vlastním goniofotometrem.

Diagnostiku všech typů svítidel tedy nyní provádíme pomocí goniofotometru, kulového integrátoru a samostatných spektrometrů. Všechny přístroje jsou kalibrované a spolehlivě změří důležité elektrické i fotometrické veličiny.

Kontrolu parametrů svítidel a měření křivek svítivosti v temné místnosti současně nabízíme jako zpoplatněnou službu zákazníkům. Výsledkem je protokol o měření a křivky ve formátu .ldt nebo .ies, které následně slouží k výpočtům osvětlení v odborných programech.

VÝPOČTY OSVĚTLENÍ DO PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE

Výpočty osvětlení začínají být naprostou nezbytností. Zvolte si jedno z našich svítidel nebo si jej nechte doporučit a my vám zpracuje kalkulaci na míru. 

Po odeslání specifikace místnosti a požadavku na osvětlenost (lux) vám pomocí fotometrických dat poskytneme výpočet osvětlení. K simulaci osvětlení používáme křivky svítivosti (.ldt nebo .ies), které poskytuje přímo výrobce. Výstup pro váš projekt vám zašleme ve formátu PDF. Součástí výpočtu je vizualizace osvětlení prostorů a doporučení na osvětlenost dle platných norem ČSN. Výpočty neprovádíme pro soukromé obytné prostory nekomerční povahy.

Nová korporátní identita

Rok 2015 přinesl několik interních změn včetně kompletního přepracování webových stránek Ecolite.cz a re-designu korporátní identity.

Záměrem bylo vylepšení přehlednosti s důrazem na pokročilé algoritmy ve vyhledávání produktů. Prezentační část webu současně zohledňuje přístupnost pro připojení z mobilních přístrojů a tabletů a dynamicky upravuje svůj vzhled (responzivní design) pro maximální uživatelský zážitek.

Nové logotypy a prezentaci společnosti Ecoplanet naleznete v sekci Ke stažení.